O nas

Jesteśmy warszawską pracownią architektoniczną założoną przez architektów Piotra Straszaka i Mikołaja Zdanowskiego.

Zajmujemy się wszystkimi typami projektów architektonicznych i urbanistycznych ze szczególnym naciskiem na budynki mieszkaniowe wielorodzinne, obiekty użyteczności publicznej i przestrzenie miejskie.

Przygotowujemy dokumentację na potrzeby wszystkich faz projektowych, od analiz chłonności i projekty koncepcyjne po projekty budowlane, wykonawcze i nadzory autorskie.

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi Inwestorów oraz opracowań, które przygotowujemy. Kładziemy szczególny nacisk na dialog i wspólną pracę z Zamawiającym oraz wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego.
Zatrudniamy około dziesięciu architektów oraz współpracujemy ze stałym i sprawdzonym zespołem projektantów branżowych i rzeczoznawców z całej Polski. Zapewniamy fachową realizację powierzonych zadań wkładając w każde opracowanie energię i pasję.

WSPÓLNICY

Piotr Straszak
Architekt i urbanista, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, stypendysta Technische Universiteit Eindhoven, współzałożyciel inicjatywy projektowej, członek Mazowieckiej Izby Architektów, uprawnienia budowlane numer MA/073/14

Mikołaj Zdanowski
Architekt i urbanista, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, , współzałożyciel inicjatywy projektowej, członek Mazowieckiej Izby Architektów, uprawnienia budowlane numer MA/033/10

ZESPÓŁ

Szymon Chwazik
Michał Kniaź
Marta Możdżyńska
Iwona Pawlak
Anna Woźny
Agnieszka Ziętek